Дізнатися більше
Qwaybe Voice'20
Дослідження думки співробітників Qwaybe Voice'20 розроблено так, щоб дати вам всебічний погляд на вашу організацію зсередини.

Ми надаємо вам рекомендації засновані на даних.
Націлена і своєчасна робота дозволить вам знизити відтік співробітників і збільшити іх результативність.
Скористайтеся можливістю від QWAYBE!
У періоди змін слухайте більше, люди хочуть, щоб їх більше чули. Вони хочуть частіше обмінюватися відгуками у відповідь на зміну навколишнього середовища.
Qwaybe Voice'20 включає 5 індексів та його питання покривають 7 областей взаємодії організації та співробітника. Окремий блок присвячений віддаленій роботі, та форматам виходу з неї.
Основна мета виміру індексів - отримати числовий показник для порівняння в часі, зовнішнього та внутрішнього бенчмарка. Аналіз результатів по окремих питаннях, а також драйверів кожного з індексів на рівні команд дає вам розуміння першопріоритетних зон для розвитку і змін.


Скористайтеся формою зворотного зв'язку, щоб отримати більше матеріалів або переглянути ДЕМО та отримати відповіді від нашого консультанта про те, яким чином сформован опитник, та які формати звітів отримають Замовники Qwaybe Voice'20
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Клієнти мають доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
Доступ до результатів дослідження надається протягом 3 днів після завершення опитування.

Використовуючи різні типи звітів, з деталізацією на рівні команд чи інших довільних груп за соц.дем профілем, організації можуть аргументовано вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.

Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн follow up сесій. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом