Дізнатися більше
Qwaybe Voice'20
Дослідження думки співробітників Qwaybe Voice'20 розроблено так, щоб дати вам всебічний погляд на вашу організацію зсередини.

Ми надаємо вам рекомендації засновані на даних.
Націлена і своєчасна робота дозволить вам знизити відтік співробітників і збільшити іх результативність.
Скористайтеся можливістю від QWAYBE!
Qwaybe Voice'20 включає 5 індексів та його питання покривають 7 областей взаємодії огранізації та спіпробітника.
Основна мета виміру індексів - отримати числовий показник для порівняння в часі, зовнішнього та внутрішнього бенчмарка. Аналіз результатів по окремих питаннях, а також драйверів кожного з індексів на рівні команд дає вам розуміння першо пріоритетних зон для розвитку і змін.
  • Визначити ключові фактори росту продуктивності (драйвери залученості) персоналу для розробки сфокусованого плану дій
Про те, яким чином сфомован опитник, та які фомати звітів отримають Замовники Qwaybe Voice'20 читайте детальніше >> або скристайтеся формою зворотного звязку, щоб отримати більше матеріалів або преглянути ДЕМО.
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка

Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Клієнти мають доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
Доступ до результатів дослідження надається протягом 3 днів після завершення опитування.

Використовуючи різні типи звітів, з деталізацією на рівні команд чи інших довільних груп за соц.дем профілем, організації можуть аргументовано вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.

Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн follow up сесій. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом