Дізнатися більше
Дослідження
залученості
Дослідження залученості співробітників
з Qwaybe розроблено так, щоб дати вам
всебічний погляд на вашу організацію зсередини.

Вимірюйте і підвищуйте залученість співробітників з QWAYBE.
Адаптуйте під ваші завдання:
 • оцінить готовність персоналу вашої компанії до серйозних зусиль,

 • виявіть перешкоди на шляху ефективної роботи співробітників,

 • визначте ключові фактори росту продуктивності (драйвери залученості) персоналу для розробки сфокусованого плану дій.
Ми надаємо вам рекомендації засновані на даних.
Націлена і своєчасна робота дозволить вам знизити відтік співробітників і збільшити іх результативність.
Інвестиції в досвід співробітників повертаються!
Етапи проекта
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування співробітників клієнтам надаються різні типи звітів, включаючи історичні дані, "портретів" найбільш залучених або лояльних співробітників Використовуючи ці матеріали, організації можуть вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн сесій і допоможуть з follow up. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх. Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під поверхнею і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Дослідження залученості

Для кожної компанії, організації, підприємства важливо, щоб співробітники всіх підрозділів були залучені до роботи по досягненню загальних цілей.

Головною складовою залучення є наявність у співробітника бажання не просто відпрацювати робочий день, а виконувати свої обов’язки з внутрішньою мотивацією на досягнення загальних цілей компанії.

Підвищення залученості може забезпечити постійний розвиток продуктивності робочого середовища і задоволеність співробітників від виконуваної ними роботи.

Хорошим фундаментом для залучення є відносини співробітника з компанією, в яких присутні не тільки формальні корпоративні правила, а й конструктивна критика і взаємне розуміння. Щоб побудувати цей фундамент, необхідно провести дослідження залученості, шляхом опитування всіх співробітників.

Як можна вимірювати залученість

Існує декілька способів, щоб виміряти залученість.

Імпульсні опитування є відмінним способом відслідковувати динаміку рівня залученості та проводити їх нескладно. Такий спосіб передбачає прості питання, на який людині потрібно дати однозначну відповідь.

Зустрічі «один на один»

Це ще один відмінний спосіб вимірювання залученості. Регулярні зустрічі HR-менеджера зі співробітниками один на один мають свої переваги. Неформальна обстановка розташовує до довірчого спілкування і можливість зробити менеджеру висновки про почуття і рівні залученості співробітників.

Розмова тет-а-тет дає можливість співробітникові відчувати безпеку і викликає бажання розповісти про хвилюючі його речах. При організації таких зустрічей на HR лежить завдання зі створення потрібної атмосфери, яка має до відвертості.

Секрети отримання точних результатів

Підводячи підсумок вищевикладене, можна об’єднати необхідні дії, які допоможуть отримувати при аналізі залучення точні результати. Це:

 • використання одних і тих же питань при кожному опитуванні;
 • регулярне проведення опитувань регулярно через однакові проміжки часу;
 • забезпечення анонімності при опитуванні;
 • проведення опитувань по всій компанії та в чергах або навіть командам, що спрощує пошук проблемних моментів;
 • автоматизація опитувань, яка забезпечує швидкий і ефективний аналіз.

Зараз існує багато ефективних інструментів, які допоможуть вам справитися з поставленим завданням і проаналізувати рівень залученості співробітників з отриманням максимально точних результатів.

Експертне дослідження залученості – найкраще рішення

Багато керівників підприємств помилково думають, що дослідження залученості можна провести своїми силами шляхом роздачі анкет з подальшим аналізом відповідей.

Важливо розуміти існування психологічних аспектів, які можуть вплинути на відвертість співробітників. Подумайте, хіба людина, яка відчуває невпевненість в собі, боїться виникнення конфліктів на роботі, які можуть вплинути на його майбутнє і розуміє, що його можуть обчислити з почерку, може давати чесні відповіді?

Тому найоптимальнішим варіантом є вимір і підвищення залученості співробітників з компанією QWAYBE. Ми допоможемо провести опитування швидко, з максимальною ефективністю і мінімумом тимчасових і фінансових витрат.

Завдяки особливостям дослідження залученості співробітників, ви отримаєте всебічну картину життя організації зсередини, на підставі якої можна:

 • зробити оцінку готовності персоналу вашої компанії до серйозних зусиль;
 • виявити фактори, що перешкоджають ефективній роботі співробітників;
 • визначити ключові фактори, що сприяють росту продуктивності персоналу;
 • створити сфокусований план подальших дій щодо поліпшення ситуації.

Від нас ви отримаєте, заснований на результатах опитування, звіт і експертні рекомендації, які допоможуть знизити відтік співробітників і збільшити результативність їх роботи і внеску в досягнення загальних цілей.