Дізнатися більше
Корпоративна
культура
Опитування культури дозволить вам зосередитись на найбільш важливих аспектах культури вашої компанії, ініціювати зміни в поведінці співробітників, яка може мати найбільш значний вплив на досягнення результатів.

Завдяки зворотному зв'язку від кожного співробітника організація може працювати над поліпшенням свого бачення культури, рольових функцій та структури, керувати ефективністю роботи команд у всій компанії та вдосконалювати якість взаємодії.
Чому опитування культури є критично важливими для успіху вашої організації?
Кожен культурний аспект роботи прямо чи опосередковано впливає на бізнес. Організація, де керівництво розуміє важливість корпоративної культури і намагається вдосконалюватись з кожним кроком, має кращі результати в якості планування та досягнення цілей, підвищенні стандартів роботи, залученні працівників тощо.

Проведення дослідження корпоративної культури допомагає:
  • отримати розуміння поточної культури та проаналізувати ступінь її узгодженості з поширеними в ній цінностями та етикою,

  • аналізувати, наскільки однорідною є культура в організації для запобігання конфліктної та неефективної взаємодії між підрозділами,

  • діагностувати розрив, якщо такий існує, між поточною культурою та тією культурою, на яку націлене керівництво організації.

Інвестиції в досвід співробітників повертаються!
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування співробітників клієнтам надаються різні типи звітів, включаючи історичні дані, "портретів" найбільш залучених або лояльних співробітників Використовуючи ці матеріали, організації можуть вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн сесій і допоможуть з follow up. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Дослідження корпоративної культури

Кожна компанія, організація, підприємство має свою корпоративну культуру, яка передбачає прийняття в організації правил або моделі поведінки, які співробітники дотримуються (або намагаються дотримуватися). Від рівня культури на підприємстві залежить його успішність, а щоб дізнатися, як йдуть справи в цьому питанні необхідно проводити опитування, які є особливо актуальними для великих компаній.

Наприклад, в компанії, де працює 50 осіб, головним носієм корпоративної культури є керівник, і зовсім інакше йдуть на підприємстві з чисельністю співробітників в 5000 чоловік, де вже відбувається відділення культури від головного носія і її самостійний розвиток.

У таких випадках у керівника часто немає чіткого уявлення, як розвивається корпоративна культура. Така ситуація вимагає обов’язкового моніторингу, за допомогою якого, наприклад, часто виявляється проблема розбіжності поглядів на корпоративну культуру між керівником з культурою «успіху» і співробітниками на місцях, причетними до культури «порядку». Знаючи про таку проблему, її можна буде вирішити з максимальною користю для всієї компанії.

Опитування культури – шлях до вирішення проблем

Проведення опитувань і отримання результатів дає можливість сфокусуватися на найважливіших аспектах корпоративної культури, впровадити ініціативи щодо зміни поведінки співробітників для досягнення поставлених цілей.

Зворотній зв’язок від кожного співробітника організації дає можливість вирішувати такі завдання:

  • працювати над поліпшенням свого бачення культури, рольових функцій і структури; управляти ефективністю роботи команд у всій компанії;
  • вдосконалювати якість взаємодії.

Практика показує прямий або опосередкований вплив кожного культурного аспекту роботи на бізнес, тому в організаціях, де керівники приділяють увагу аналізу корпоративної культури, її результати використовуються для вдосконалення, підвищення стандартів роботи, залучення цінних працівників.

Особливості успішного моніторингу

Головною складовою успішного моніторингу є виконання наступних умов:

  • надання інформації персоналу про цілі дослідження;
  • повідомлення результатів опитування співробітникам;
  • інформування персоналу про намір керівництва приймати рішення на основі отриманих результатів.

Важливо розуміти, що проведення будь-якого опитування зводиться не тільки до збору думок, а в першу чергу до налагодження діалога між адміністрацією компанії і співробітниками.При цьому необхідно брати до уваги будь-які думки, висловлені в ході опитування по корпоративній культурі, навіть якщо вони будуть суб’єктивними, іронічними і навіть зухвалими.

Всі висловлювання на адресу компанії повинні розглядатися з критичної точки зору з урахуванням специфіку ситуації в кожному окремому підрозділі і компанії в цілому, стилю управління того чи іншого керівника, психологічних особливостей конкретної людини.

Також важливо враховувати, що набагато охочіше учасники опитування озвучують критичні зауваження, не дивлячись на різні рівні кваліфікації або комунікативні навички.

Інтерпретація результатів

Аналізувати результати опитування, як втім, і його проведення, можна довіряти тільки професіоналам, які розбираються в тонкощах психології і добре знають корпоративний дух. Тому ми пропонуємо професійну допомогу експертів компанії Qwaybe, які разом з вами пройдуть весь шлях від підготовки до проведення опитування і до складання підсумкових звітів.

В першу чергу проводиться оцінка задоволеності співробітників і ступінь комфортності роботи в компанії, а також розкриваються «вузькі» місця в комунікативних схемах.

Далі результати опитування піддаються більш глибокому аналізу, в якому враховуються категорії посад, регіональна приналежність і вік респондентів.

Переваги дослідження корпоративної культури

Експертна оцінка культури на підприємстві з Qwaybe дає клієнтам ряд переваг:

  • швидке і якісне проведення опитування з максимальною ефективністю і мінімумом тимчасових і фінансових витрат;
  • отримання звіту, заснованого на результатах опитування з рекомендаціями від експертів компанії, які допоможуть підвищити рівень корпоративної культури на підприємстві.

Звертайтеся, ми готові вам допомогти!