Фокусуємося на рішеннях орієнтованих на дії

Ми збираємо, аналізуємо і надаємо інформацію, яка сприяє розвитку вашого бізнесу
Для безперервного розвитку вашого бізнесу ми надаємо інструмент, що допомагає використовувати потенціал ваших співробітників, виявляючи фактори які впливають на їх продуктивність.
Ми віримо в партнерські відносини, ми постійно працюємо над тим, щоб у вас був позитивний досвід при роботі з нашою платформою та з результатами досліджень.
Ми фокусуємося на розумінні ваших потреб - це рухає нашими інноваціями.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Ще думаєте?
Найкращій варіант зрозуміти чи є прийнятним для
ваших задач рішення від Qwaybe, це отримати
консультацію нашого експерта
Дослідження залученості
Підвищуйте рівень залученості співробітників спираючись на детальні звіти з фокусом на дії.
Визначайте драйвери залученості на рівні команд, перевіряйте гіпотези деталізуючи звіти по різних зрізах
Зворотний зв’язок 360°
Підтримуйте постійне зростання вашого бізнесу, через розвиток та безперервні зміни поведінки співробітників
COVID. Пульс-опитування
Отримайте інформацію, необхідну для підтримки ресурсного стану ваших співробітників і ефективної роботи під час пандемії COVID-19
Корпоративна культура
Формуйте цільову корпоративну культуру об'єктивно оцінюючи поточну ситуацію і виявляючи амбасадорів цільової культури
Qwaybe voice’20
Спеціальна пропозиція для середнього бізнеса.
Економте час та ресурси, отримайте детальний аналіз поточного стану в організації. Голос кожного співробітника може бути почутим.
Ефективність команди
Цей інструмент опитування призначений для заохочення менеджера та команди замислитися про патерни поведінки та взаємодії у команді та зрозуміти можливості зростання.
Працюючи з нами ви отримуєте
Продукт
Звіти орієнтовані на дії. Ми вважаємо, що тільки застосовані на практиці знання мають цінність. Наші звіти наповнені даними і рекомендаціями, що стимулюють дії на індивідуальному, командному або організаційному рівні.
Відкритість
Ми віримо, що знання породжують нові знання. Ми ділимося з Клієнтами і ринком нашою безперервно зростаючою базою знань. Навіть якщо ви ще не наш Клієнт, ми із задоволенням допоможемо вам у побудові ефективної роботи зі зворотним зв'язком від співробітників.
Сервіс
Робота зі зворотним зв'язком це не тільки наш продукт, але і основа нашої філософії. Ми віримо, що успіх будується на довгостроковій співпраці. Ми працюємо не тільки над якістю і глибиною звітів, а й над простотою і зручністю платформи яку ви використовуєте.
Безпека
Ми використовуємо новітні методи забезпечення надійного захисту даних та шифрування, щоб забезпечити безпеку інформації згідно стандартам. Ось чому ми є надійним постачальником для наших Клієнтів, серед яких банки, холдинги і транснаціональні корпорації.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом