Фокусуємося на рішеннях орієнтованих на дії

Ми збираємо, аналізуємо і надаємо інформацію, яка сприяє розвитку вашого бізнесу.
Для безперервного розвитку вашого бізнесу ми надаємо інструмент, що допомагає використовувати потенціал ваших співробітників, виявляючи фактори які впливають на їх продуктивність.
Ми віримо в партнерські відносини, ми постійно працюємо над тим, щоб у вас був позитивний досвід при роботі з нашою платформою та з результатами досліджень.
Ми фокусуємося на розумінні ваших потреб - це рухає нашими інноваціями.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Ще думаєте?
Найкращій варіант зрозуміти чи є прийнятним для
ваших задач рішення від Qwaybe, це отримати
консультацію нашого експерта
Дослідження залученості
Підвищуйте рівень залученості співробітників спираючись на детальні звіти з фокусом на дії.
Визначайте драйвери залученості на рівні команд, перевіряйте гіпотези деталізуючи звіти по різних зрізах
Зворотний зв’язок 360°
Підтримуйте постійне зростання вашого бізнесу, через розвиток та безперервні зміни поведінки співробітників
COVID. Пульс-опитування
Отримайте інформацію, необхідну для підтримки ресурсного стану ваших співробітників і ефективної роботи під час пандемії COVID-19
Корпоративна культура
Формуйте цільову корпоративну культуру об'єктивно оцінюючи поточну ситуацію і виявляючи амбасадорів цільової культури
Qwaybe voice’20
Спеціальна пропозиція для середнього бізнеса.
Економте час та ресурси, отримайте детальний аналіз поточного стану в організації. Голос кожного співробітника може бути почутим.
Ефективність команди
Цей інструмент опитування призначений для заохочення менеджера та команди замислитися про патерни поведінки та взаємодії у команді та зрозуміти можливості зростання.
Працюючи з нами ви отримуєте
Продукт
Звіти орієнтовані на дії. Ми вважаємо, що тільки застосовані на практиці знання мають цінність. Наші звіти наповнені даними і рекомендаціями, що стимулюють дії на індивідуальному, командному або організаційному рівні.
Відкритість
Ми віримо, що знання породжують нові знання. Ми ділимося з Клієнтами і ринком нашою безперервно зростаючою базою знань. Навіть якщо ви ще не наш Клієнт, ми із задоволенням допоможемо вам у побудові ефективної роботи зі зворотним зв'язком від співробітників.
Сервіс
Робота зі зворотним зв'язком це не тільки наш продукт, але і основа нашої філософії. Ми віримо, що успіх будується на довгостроковій співпраці. Ми працюємо не тільки над якістю і глибиною звітів, а й над простотою і зручністю платформи яку ви використовуєте.
Безпека
Ми використовуємо новітні методи забезпечення надійного захисту даних та шифрування, щоб забезпечити безпеку інформації згідно стандартам. Ось чому ми є надійним постачальником для наших Клієнтів, серед яких банки, холдинги і транснаціональні корпорації.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Qwaybe – компанія, що пропонує онлайн ефективні інструменти для оцінки залученості і задоволеності персоналу. Ми чудово розуміємо актуальність даного напрямку і важливість цих показників для управління персоналом і підвищення прибутковості бізнесу. І якщо ваша компанія ще не прийшла до аналогічних висновків або мала негативний досвід з проведенням досліджень і застосуванням отриманих в результаті оцінки результатів, то саме час заглибитися в тему HR-досліджень, щоб завтра не опинитися на «задвірках» ринку!

Що ми пропонуємо

Наші продукти дозволяють ефективно проводити дослідження думки персоналу всередині компанії з метою визначення фактичної ситуації, що склалася в середовищі співробітників. Отримані в результаті досліджень і опитувань дані стануть основою розвитку вашої стратегії впливу на лояльність співробітників, їх продуктивність і залученість, а також задоволеність.

В рамках співпраці з нами ви отримуєте можливість скористатися наступними пакетними блоками.

  • Дослідження залученості.
  • Корпоративна культура.
  • Зворотній зв’язок 360 °.
  • Пульс-опитування.
  • Ефективність команди.
  • COVID пульс-опитування.

Підсумок наших досліджень – це не голі цифри, що створюють більше питань, ніж реальних результатів. Звіти є таким собі симбіозом даних і практичних рекомендацій щодо заповнення виявлених прогалин. Результат наших досліджень завжди орієнтований на конкретні дії щодо стимулювання співробітників на всіх рівнях – від індивідуального до командного.

Чому це важливо? І який впливає на прибуток вашого бізнесу

Нам часто задають питання: чи є реальна необхідність в настільки детальних досліджень по великій кількості параметрів? І чи є необхідність заглиблюватися в ступінь залученості співробітників, якщо інші дослідження вже показали їх високу задоволеність?

Нам приємно, що такі питання вже не виникають у наших клієнтів. Вони на практиці зіткнулися з ефектом, який дає діяльність по залученню персоналу в робочі процеси. Задоволеність і залученість – це різні поняття. І реально підвищити прибуток вашої компанії здатні тільки залучені співробітники.

Про що може говорити такий параметр, як задоволеність? Про те, що співробітника все влаштовує, і він не бачить причин щось змінювати. Але що це означає на практиці? І чому саме він задоволений насправді? Можливо, його задовольняє розслаблена обстановка на робочому місці і можливість в робочий час займатися особистими справами? Але навіть якщо все не настільки сумно, то з великою ймовірністю можна стверджувати, що співробітник, який відчуває повну задоволеність, не прагнутиме до нових рівнів і досягнень. Він не бачить стимулу прикладати додаткові зусилля до розвитку компанії і збільшенню її прибутку. Це і є відсутність залученості. У співробітника і компанії немає загальних цілей, вони не рухаються в загальному напрямку.

Залучення персоналу в робочий процес, збільшення його задоволеності і підвищення лояльності – це ті завдання, які покликані вирішувати наші інструменти.

Що зміниться, якщо ви сконцентруєте свою увагу на залученості й задоволеності

Робота з інструментами від Qwaybe дасть істотне збільшення прибутку вашої компанії. Це буде досягатися завдяки збільшенню продуктивності праці залучених у виробничий процес співробітників. Поєднання залученості і задоволеності персоналу забезпечить підвищення лояльності клієнтів до компанії, бренду і його продуктів.

Ваш HR-бренд придбає високий рівень привабливості. Це в свою чергу дозволить мінімізувати плинність кадрів. А, з іншого боку, дасть можливість залучати висококваліфікованих профільних фахівців навіть без пропозиції найвищої на ринку праці заробітної плати.

Недостатньо витрачати величезні кошти на персонал і залучення кадрів, щоб дійсно стати привабливим HR-брендом. Ключовим є наявність чітко розробленої схеми розвитку залученості персоналу. Розробити ефективну схему можна тільки на підставі об’єктивної оцінки реально ситуації, що склалася в компанії.

Хочете мати такі об’єктивні дані? Вибирайте співробітництво з нами і якісний моніторинг за допомогою інструментів Qwaybe!