Дізнатися більше
Оцінка рівня
прихильності цілям
Індекс "Прихильності цілям" це відсоток співробітників, які поділяють цілі компанії, вірять в успіх їх досягнення і активно залучені в їх реалізацію
Найбільшим активом вашої організації є її співробітники, які володіють знаннями і навичками для досягнення цілей бізнесу та якісного обслуговування ваших поточних та майбутніх клієнтів.
Досліджуйте думку співробітників щодо важливості кожної з цілей, наскільки вони вірять в успіх їх досягнення, а також готовність співробітників бути активними учасниками процесу.

Результатом дослідження є:
  • сегментація співробітників на виконавців, скептиків чи пасіонаріів,
  • поділ цілей за типом ставлення до них, від залученості до відчуження.
Ми надаємо вам рекомендації засновані на даних.
Досліджуючи рівень відданості співробітників цілям з інструментами QWAYBE ви можете зрозуміти, що сприяє досягненню результатів та яким чином впливати на ці фактори.
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування співробітників клієнтам надаються різні типи звітів, включаючи історичні дані, "портретів" найбільш залучених або лояльних співробітників Використовуючи ці матеріали, організації можуть вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн сесій і допоможуть з follow up. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Оцінка рівня прихильності цілям

Успішність будь-якого бізнесу визначають різні фактори, включаючи вимір і оцінювання, які дозволяють визначити рівень ефективності діяльності компанії, мислення кожного працівника і всієї команди.

А отримані результати досліджень дають можливість керівникам вибрати тактику подальших дій.

Проведення оцінки рівня прихильності співробітників цілям компанії диктується появою негативних тенденцій останніх років, пов’язаних з високою плинністю кадрів, в результаті якої підприємство втрачає прибуток і конкурентоспроможність.

Як показує світова практика, нестабільна ринкова економіка диктує жорстку конкуренцію, в якій виживають лише підприємства, які приділяють увагу питанню «відданості» свого персоналу.

Необхідність проведення оцінки лояльності

Оцінка рівня прихильності проводиться для визначення рівня лояльності персоналу до своєї компанії і готовність надати підтримку в скрутні моменти. Якщо результати показують вищу ступінь лояльності, це є підтвердженням доброї роботи все менеджменту та кадрової служби.

Під індексом «Прихильності цілям» мається на увазі відсоток співробітників, які поділяють цілі компанії, які вірять в успіх їх досягнень, які беруть активну залученість в їх реалізацію.

Серед різних способів оцінки рівня прихильності ефективними є інструменти QWAYBE, за допомогою яких ви можете зрозуміти фактори, необхідні для досягнення результату і способи впливу на підвищення ефективності цих факторів.

Сьогодні системи оцінки лояльності співробітників активно впроваджуються вітчизняними компаніями, і ми охоче допомагаємо їм в організації цих процесів. Досліджуючи думку співробітників про важливість кожної з цілей, ви зможете дати об’єктивну оцінку їх впевненості в успіху і готовність брати активну участь в досягненні поставлених цілей.

Отримані в ході досліджень лояльності результати покажуть вам:

  • який відсоток в компанії складають виконавці, скептики або пасіонарії;
  • як поділяються цілі по типу ставлення до них, від залученості до повного неприйняття.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте експертні рекомендації на основі даних, отриманих в ході оцінки прихильності!

Як проводиться оцінка прихильності

Дослідження рівня лояльності співробітників є багатоетапний процес.

Підготовчий етап

На цьому етапі визначаються цілі опитування і плани щодо використання результатів у вашій організації.

Ми готові разом з вами працювати над визначенням цілей і тем для дослідження, спрямованих на досягнення цілей. Для доповнення опитувальника і формування звітів на основі цілей і завдань, ми пропонуємо деталізувати запит, щоб з максимальною ефективністю розпорядиться часом, енергією і ресурсами при проведенні опитування і роботі з його результатами.

Опитування

Після проведення підготовчих робіт можна безпосередньо приступати до опитування, в якому важливим моментом є комунікація, що підвищує ефективність проекту.

Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій для залучення співробітників у відвертий діалог під час проведення і після проведення опитування.

Завдяки прозорості комунікацій значно підвищується якість дослідження, забезпечується високий рівень участі та ефективність роботи з результатами.

Платформау можна брендувати і налаштовувати з урахуванням цілей проекту, а клієнт отримує можливість доступу до моніторингу участі 24/7.

Робота з результатами

Після проведення оцінки прихильності отримані результати відображаються в різних типах звітів, які отримує на руки клієнт.

Звітна документація може містити історичні дані, характеристику «портретів» найбільш залучених або лояльних співробітників. Ці матеріали дозволяють клієнту управляти внесенням змін до своїх процесів зі створенням проектів змін.

Звертайтеся в нашу компанію! Експерти Qwaybe готові надати допомогу в створенні дизайну сесій, роботи з followup, пошуку перевірених експертів, які пройдуть весь шлях з вами!