Дізнатися більше
Qwaybe вимірює загальний стан робочого середовища вашої компанії, щоб допомогти керівникам зберегти таланти та високопродуктивних співробітників, мотивувати їх та підвищити залученість.

Робоче місце змінюється. Ваші люди - це передова лінія вашої організації, і вони зараз важливі як ніколи. Коли ви використовуєте сильні сторони співробітників та їх мотивацію, ваша організація має фундамент для процвітання. Залучення, задоволення та лояльність починаються тоді, коли ваші люди знаходять свою нішу та роблять те що вони вміють та люблять.

Чи знаєте ви, як насправді, в вашій компанії, співробітники ставляться до своєї роботи, керівників, організації та менеджменту?

Ви ніколи не подолаєте виклики, якщо не відійдете і не витратите час, який вони вимагають на аналіз та вирішення. Виділіть час у календарі протягом року для вимірювання "температури вашої компанії", даючи собі час і простір, щоб проаналізувати зони розвитку на всіх рівнях організації та розробити план для вдосконалення і досягнення цілей.
Чим раніше ваш бізнес почне використовувати структурований і системний зворотний зв'язок від співробітників, тим краще ви будете розуміти реальну ситуацію в компанії і приймати своєчасні рішення для вдосконалення культури та процесів на робочому місці.
Переваги для учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тем, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас завданнях, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе. Опитування можуть бути легкими в реалізації і ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Менеджер отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх. Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під поверхнею і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд. Доступ до простих у використанні даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом