Дізнатися більше
Чим раніше ваш бізнес почне використовувати структуровану і системну зворотний зв'язок від співробітників, тим краще ви будете розуміти реальну ситуацію в компанії і приймати своєчасні рішення для чималої кількості завдань на робочому місці. І ще раз азац такого ж тексту якщо треба? Чим раніше ваш бізнес почне використовувати структуровану і системну зворотний зв'язок від співробітників, тим краще ви будете розуміти реальну ситуацію в компанії і приймати своєчасні рішення для чималої кількості завдань на робочому місці. І ще раз азац такого ж тексту якщо треба?
Чем раньше ваш бизнес начнет использовать структурированную и системную обратную связь от сотрудников, тем лучше вы будете понимать реальную ситуацию в компании и принимать своевременные решения для целого множества задач на рабочем месте. И еще раз абзац такого же текста если надо?
Вигоди учасників
Структуріроанний аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас завдання, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе. Опитування можуть бути легкими в реалізації і ефективними у використанні.
Менеджер
Структуріроанний аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх. Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під поверхнею і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд. Доступ до простих у використанні даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу. (Зростання? Або не всі ростуть?)
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом