Дізнатися більше
Ефективність
команд
Опитування Qwaybe Team Effectiveness використовує внутрішній зворотний зв'язок, щоб допомогти командам зрозуміти, як їх поведінка, продуктивність, згуртованість та узгодженість визначають загальний успіх. У сучасній організації розвиток команди має вирішальне значення для успіху.

Qwaybe пропонує мати структуровані та проаналізовані дані, необхідні вашій компанії для створення продуктивних та успішних команд.
Опитування результативності команди вимірює поведінку, яка важлива для того, щоб допомогти співробітникам почуватись підтриманими, безпечними, продуктивними та зацікавленими. Опитування Qwaybe використовує комбінацію якісних оцінок та кількісних вимірів, щоб допомогти нашим клієнтам у побудові команди, її розвитку, керівництві командою та формуванні ефективного організаційного клімату.

Опитування Qwaybe Team Effectiveness ідеально підходить для компанії, які:
  • бажають застосувати підхід, керований даними, для постійного вдосконалення
  • прагнуть до розвитку команд та хочуть зрозуміти рентабельність інвестицій розвитку команди, реструктуризації та навчальних ініціатив
  • хочуть розуміти та управляти драйверами ефективності роботи команди
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування співробітників клієнтам надаються різні типи звітів, включаючи історичні дані, "портретів" найбільш залучених або лояльних співробітників Використовуючи ці матеріали, організації можуть вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн сесій і допоможуть з follow up. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Застосування Опитувань QwaybeTeamEffectiveness несе користь і вигоди всім учасникам дослідження:
HR
Отримують унікальну можливість дізнатися справжню думку ваших людей. Для цього необхідно вибрати одну з тем, що стосуються персоналу або налаштувати персональне опитування.
Менеджер
Завдяки структурованому аналізу результатів стане можливим заохочення продуктивних діалогів між менеджерами і співробітниками.
Команда
Команди в результаті опитувань можуть підвищити свою ефективність і продуктивність з можливістю використання сильних сторін, виявлення локальних проблем і способів їх вирішення.
Бізнес
Звіт про результати опитування з практичними порадами є ефективним керівництвом для поліпшення продуктивності на корпоративному і на командному рівні.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом
Сучасні підходи до управління виробництвом передбачають використання абсолютно нових інструментів для оцінки та вимірювання різних факторів продуктивності роботи підприємства. Вимірювання ефективності команди співробітників є одним з таких інструментів. Він дозволяє з максимальною об'єктивністю оцінити роботу кожного співробітника, яка впливає на роботу всієї команди. Серед існуючих методів вимірювання ефективності команди великою популярністю користуються Опитування Qwaybe Team Effectiveness.

Особливості Опитувань Qwaybe

Їх особливістю є використання зворотного зв'язку, за результатами якої можна дати оцінку поведінці, продуктивності, згуртованості і узгодженості команд, які є визначальними факторами загального успіху. Саме злагоджена робота команди має вирішальне значення в роботі сучасних компаній, організацій, підприємств. Використовуючи Qwaybe, ви зможете отримати структуровані і проаналізовані дані, які допоможуть вашій компанії створити результативні, ефективні і успішні команди! Опитування результативності команди спрямовані на вимір напрямків, які допомагають людям залучатися до виробничий і управлінський процес, підвищувати результативність в роботі і житті підприємства. В основі Опитувань Qwaybe лежить комбінація, що включає якісні оцінки та кількісні вимірювання, результати яких дозволяють виправити помилки в побудові команди, підвищити рівень її розвитку, створити на підприємстві ефективний організаційний клімат. Опитування QwaybeTeam Effectiveness здатні вирішувати ряд важливих завдань в компаніях, які націлені на постійне вдосконалення і розвиток команд, на розуміння і управління драйверами ефективності роботи команди.

Переваги оцінки ефективності команд з використанням Опитувань Qwaybe

Застосування Опитувань QwaybeTeamEffectiveness несе користь і вигоди всім учасникам дослідження:

HR

Отримують унікальну можливість дізнатися справжню думку ваших людей. Для цього необхідно вибрати одну з тем, що стосуються персоналу або налаштувати персональне опитування. Ваше завдання - сфокусуватися на важливих для вас завдання, а збір, обробку та аналіз даних - ми візьмемо на себе. Ми гарантуємо легкість в реалізації опитувань і ефективність їх використання.

Менеджери

Завдяки структурованому аналізу результатів стане можливим заохочення продуктивних діалогів між менеджерами і співробітниками. Ви отримаєте персоналізовані рекомендації, які допоможуть в поліпшенні роботи своєї команди з впровадженням дієвих кроків, спрямованих на внесення змін і поліпшення навіть на локальному рівні.

Команда

Команди в результаті опитувань можуть підвищити свою ефективність і продуктивність з можливістю використання сильних сторін, виявлення локальних проблем і способів їх вирішення. Робота з результатами опитувань надає унікальну можливість для початку відкритої розмови про насущні проблеми підприємства та шляхи їх подолання для виведення команди на новий рівень з підвищенням ефективності і продуктивності.

Бізнес

Звіт про результати опитування з практичними порадами є ефективним керівництвом для поліпшення продуктивності на корпоративному і на командному рівні. Маючи доступ до простих у використанні даних і рекомендацій, керівнику набагато простіше і легше об'єктивні рішення і визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші, спрямовані на вдосконалення та успішний розвиток бізнесу.

Чому ми?

Пропонуючи наш продукт клієнтам, ми ставимо на перше місце їх потреби, що сприяє і розвитку нашого проекту. Вже сьогодні ви можете скористатися рішеннями, призначеними як для роботи з невеликими командами, що стоять на початку шляху зі створення зворотного зв'язку в організації, компанії, на підприємстві, так і для масштабних організацій зі штатом у кілька десятків тисяч співробітників, для яких є актуальними запити на кастомізовані дослідження. Звертайтеся в нашу компанію за професійною підтримкою в організації дослідження ефективності вашої команди!