Дізнатися більше
Пульс-опитування
Короткі опитування є найбільш ефективними, коли вони використовуються як спосіб відстеження прогресу ваших ініціатив в проектах пов'язаних з залученням, корпоративною культурою для виявлення змін настрою співробітників
Пульс-опитування слід використовувати як стратегічне доповнення до основних досліджень. Пульс-опитування це короткий тематичний опитування (наприклад, 10-15 питань), ключовим завданням якого є:
 • відслідковувати динаміку основних показників, а також їх драйверів,

 • розуміти, чи працюють заплановані ініціативи, при необхідності внести корективи,

 • продемонструвати, що думка співробітників важливо для організації та їх ідеї цінні.

Уникайте довгих анкет і звітів, зосередьтеся на деталях за допомогою цільової зворотного зв'язку.
Створіть культуру безперервного вдосконалення, використовуючи тематичні опитування. Це сприятиме підвищенню продуктивності
Етапи проекту
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення цілей опитування і як у вашій організації планують використовувати результати. Давайте працювати разом, щоб визначити, які теми і того як слід дослідити, щоб досягти ваших цілей. Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник та сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування організації можуть вносити зміни в свої процеси і створювати проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть створити дизайн сесій і допоможуть з follow up. Також ми можемо порекомендувати перевірених експертів які пройдуть весь шлях з вами.
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування.
Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками.
Отримуйте персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення роботи та взаємодії своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Пульс – Опитування

У кожній успішно розвивається протягом тижня відбувається багато різних подій і змін, і щоб постійно контролювати і аналізувати ситуацію необхідно проводити короткі опитування. Проведення пульс-опитувань відрізняється високою ефективністю при відстеженні прогресу ваших ініціатив в проектах пов’язаних з залученням, корпоративною культурою і виявленні змін настрою співробітників.

QWAYBE рекомендує використовувати пульс-опитування в якості стратегічного доповнення до основних досліджень.

Особливості Пульс-опитування

Пульс-опитування представляє коротку форму тематичного опитування, що включає 10-15 питань, які дозволяє вирішувати ряд важливих завдань:

 • стежити за динамікою основних показників, а також їх драйверами;
 • оцінювати працездатність запланованих ініціатив з можливістю внесення коректив;
 • демонструвати важливість думки і цінність ідей співробітників для організації.

Цільовий зворотній зв’язок у вигляді пульс-опитування дає можливість уникнути довгих анкет і звітів, звільняє час для того, щоб зосередитися на важливих деталях.

Регулярне проведення тематичних опитувань сприяє створенню культури безперервного вдосконалення і підвищення продуктивності. Крім цього, завдяки регулярним пульс-опитуваннями співробітників і вживання заходів на основі їх думок і пропозицій, можна домогтися активного залучення персоналу в роботу будь-якої організації і створення позитивної атмосфери в колективі.

QWAYBE пропонує послуги по використанню ефективного інструменту для проведення щотижневих пульс-опитувань.

Яким повинен бути правильний пульс-опитування?

Існують певні чинники, які допоможуть зробити пульс опитування ефективним і результативним. Перш за все, треба забезпечити анонімність, яка дозволить співробітникам відчувати себе комфортно і давати чесні відповіді.

Перед проведенням опитування необхідно повідомити співробітникам про мету його проведення, що дозволить знизити помилки в розумінні питань і підвищити якість відповідей. Всі учасники пульс-опитування повинні розуміти, що цей захід проводиться не для «галочки», а за результатами їх відповідей на питання можна буде очікувати змін в компанії.

Щоб відсоток відповідей був високим, треба, щоб пульс-опитування проходило в максимально цікавому форматі для зацікавленості учасників.

Оголошення результатів тематичного опитування є одним з важливих моментів. Незалежно від рівня отриманих результатів, їх обов’язково треба довести до відома кожного співробітника. Таким чином, вони зможуть дізнатися про ситуацію в компанії, відчути довіру з вашого боку, що сприятиме створенню високого морального духу і командного зв’язку співробітників.

У чому переваги пульс-опитувань

 • Як показує практика, регулярне проведення коротких тематичних опитувань відрізняється рядом переваг і дає можливість вирішувати ряд важливих завдань:
 • Вести оперативний контроль над рівнем залученості та іншими факторами;
 • Підвищувати залученість співробітників, даючи їм зрозуміти, що їх думки і ідеї будуть обов’язково почуті керівництвом компанії;
 • Формувати у співробітників звичку роздумувати над аспектами особистісного зростання, взаємовідносинами в колективі, ідеями щодо поліпшення умов на роботі і ін .;
 • Отримувати інсайти в реальному часі;
 • Своєчасно реагувати на виникаючі ситуації;
 • Створювати культуру постійного поліпшення;
 • Отримувати точні результати;
 • Проводити дослідження з високою швидкістю відгуку.

Пульс – опитування з QWAYBE

Ми пропонуємо вам:

 • перевірений спосіб дізнатися, що керівництво компанії і директор по персоналу рухаються в правильному напрямку;
 • розробку формату опитування, який не буде дратувати співробітників і дозволить отримувати достатньо інформації для прийняття рішень щодо подальших дій.

Враховуючи, що цінність імпульсних опитувань полягає в швидкості отримання результатів, ми пропонуємо спеційно розроблену інтерактивну платформу, яка забезпечує якісне, результативне, ефективне проведення пульс-опитувань.

Наші експерти готові надати вам консультаційну та практичну допомогу!