Дізнатися більше
Зворотний зв'язок
Вимірюйте якість поведінки співробітників і підвищуйте їх продуктивність з QWAYBE.

Ми надаємо вам рекомендації засновані на даних. Сфокусована і своєчасна робота дозволить вам знизити відтік співробітників і збільшити результативність співробітників.
Інвестиції в досвід співробітників повертаються!
Результатом дослідження за методом 360 ° на платформі Qwaybe є інформативні звіти з детальним аналізом розвитку компетенцій, ефективністю взаємодії з колегами, характеристиками особистих якостей і внеску співробітника в спільну справу та рекомендаціями по роботі з результатами. Цей підхід забезпечує якісний зворотний зв'язок про поведінку співробітників на робочому місці і дозволяє розробити дієві плани розвитку. Він використовується для того, щоб:
  • співробітники краще усвідомлювали свої сильні якості і зони розвитку,

  • в компанії підтримувалася культура довіри і зворотного зв'язку через системне спілкування між менеджерами і співробітниками,

  • HR міг сфокусовано створювати ініціативи спрямованих на розвиток лідерських якостей, підвищення продуктивності, планування наступності та багато іншого.
Почніть з готових шаблонів анкет або налаштуйте свої власні відповідно до ваших потреб. Автоматичне управління response rates і проста і зрозуміла візуалізація результатів орієнтованих на дії, спрощує роботу HR і дозволяє співробітникам, менеджерам і співробітникам відділу персоналу визначати фокус розвитку.
Етапи проекта
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення як будуть використовуватися результати опитування.
Давайте працювати разом, щоб визначити, які питання включити для яких груп співробітників , щоб досягти ваших цілей.
Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник і сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування надаються різні типи звітів для різних груп стейкхолдерів.
Використовуючи ефективний і простий інструмент зворотного зв'язку, співробітники системно працюють над розвитком своїх навичок, а організації створюють проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть з розробкою скриптів зустрічей one2one для менеджерів або проведенні коуч-сесій.
Переваги
для учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні. Швидкий і простий огляд важливих компетенцій співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд чи співробітників.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Співробітник
Структурований аналіз компетенцій співробітника з погляду сторонніх допомагає людині
зрозуміти власну особистість та типову поведінку,
виявити потреби в розвитку та драйвери власної продуктивності,
системно поліпшувати свої навички та розвивати кар'єру
Менеджер
Розгорнутий аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Менеджер отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди.
Визначайте дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом

Оцінка співробітників за методом 360 градусів

Зараз все більше число великих і маленьких компаній впроваджує методи оцінки персоналу не тільки по виконанню норм і службових обов’язків, але  й по поведінковим характеристикам. Це допоможе розібратися чому, наприклад, співробітник відмінно справляється зі своєю роботою, але при цьому він завжди обідає один, а решта членів колективу його цураються?

У таких випадках метод оцінки 360 градусів показав себе, як відмінний ефективний інструмент для всебічної оцінки людини його безпосереднім керівником, колегами і підлеглими і самим співробітником.

Зауважимо, що самооцінка є однією з найважливіших частин цього методу, і саме в цій частині поведінкового аналізу криється багато підводних каменів. В системі оцінки 360 ця частина аналізу називається «сліпий зоною».

Що таке «сліпа зона»

В системі оцінки поведінки працівників 360 градусів поняття «сліпа зона» має на увазі оцінку людини іншими особами, з якої він може бути не згоден, і не розуміє, чому про нього склалася така думка.

Простіше кажучи, «сліпа зона» – це незнання самого себе або тієї проблеми, щодо якої людина перебуває в омані або не прийнятті. Тому самооцінка людини може бути сильно занижена або, навпаки, перебільшена їм самим.

Зворотній зв’язок 360 призначена для виявлення сильних і слабких сторін співробітників і вибору шляху для підвищення ефективності їх роботи.

Етапи проведення оцінки співробітників по системі 360 градусів

Для анкетування краще вибирати електронний формат, який забезпечить дотримання анонімності та дозволить прискорити процес проведення дослідження.

Підготовчий процес включає:

  • створення / адаптація моделі компетенцій;
  • складання анкет-опитувальників;
  • визначення оцінюваних і оцінювачів;
  • забезпечення інформаційної підтримки;
  • проведення роз’яснювальних семінарів і презентацій для всіх учасників, щоб донести цілі і завдання опитування, пояснити правила проведення та формат опитування.

У процесі дослідження та аналізу даних необхідно забезпечити своєчасну подачу інформації від усіх учасників, на підставі якої провести обробку результатів і сформувати підсумковий звіт.

Важливо знати, що при наданні результатів зворотного зв’язку необхідно дотримуватися тактовність. Подача інформації повинна проводитися в умовах двосторонньої або тристоронньої зустрічі, де присутні сам співробітник, керівник і представник HR для пояснення отриманих результатів.

Разом зі співробітником обговорюються його сильні і слабкі сторони, аналізуються їх причини, виявляються найбільші розбіжності в самооцінці співробітника з думкою оточуючих, пропонуються можливі шляхи, спрямовані на подальший розвиток з урахуванням вимог посади і індивідуальних планів, формуються конкретні рекомендації для цього співробітника компанії, організації, підприємства.

Як бачимо, процес організації та проведення оцінки за методом зворотного зв’язку 360 вимагає знання специфіки цього методу і навичок його проведення, інакше проводити його не має сенсу.

Користь застосування 360

Дана система довела на практиці свою користь і переваги, дозволяє вирішувати комплексно ряд важливих завдань, таких як:

  • визначення рівня взаємодії людини з колегами по роботі;
  • оцінка ефективності поведінки людини;
  • прогноз наслідків поведінки людини;
  • визначення сильних і слабких сторін людини;
  • виявлення «сліпих зон», які перешкоджають розвитку кар’єри;
  • надання допомоги щодо поліпшення поведінки.

Система є відмінним каталізатором впровадження змін.

Знаючи свої сильні сторони, співробітник може на них спертися, виявлені приховані сторони можна задіяти для розвитку, а виявлення «сліпих плям» дає можливість людині прийняти наявність проблеми або помилки для її вирішення і перегляду своїх поглядів на ті чи інші речі, пов’язані з його роботою і взаємовідносинами в колективі. І тут дуже багато залежить від правильності організації опитування.

Тому ми пропонуємо професійну допомогу експертів компанії Qwaybe, які разом з вами пройдуть весь шлях від підготовки до проведення опитування і до складання підсумкових звітів!