Дізнатися більше
Зворотний зв'язок
Результатом дослідження за методом 360 ° на платформі Qwaybe є інформативні звіти з детальним аналізом розвитку компетенцій, ефективністю взаємодії з колегами, характеристиками особистих якостей і внеску співробітника в спільну справу та рекомендаціями по роботі з результатами
  • співробітники краще усвідомлювали свої сильні якості і зони розвитку,

  • в компанії підтримувалася культура довіри і зворотного зв'язку через системне спілкування між менеджерами і співробітниками,

  • HR міг сфокусовано створювати ініціативи спрямованих на розвиток лідерських якостей, підвищення продуктивності, планування наступності та багато іншого.
Клієнтам Qwaybe доступні кілька типів звітів
- індивідуальні, для формування планів розвитку, групові для аналізу факторів, що впливають на продуктивність команд і організаційні, для наповнення навчальних програм і роботи над цільовою корпоративною культурою.
Підготовка
Опитування
Робота з результами
Підготовка
Першим кроком є ​​визначення як будуть використовуватися результати опитування.
Давайте працювати разом, щоб визначити, які питання включити для яких груп співробітників , щоб досягти ваших цілей.
Деталізація запиту дозволяє доповнити опитувальник і сформувати дизайн звітів на основі цілей і завдань.
Це дозволить ефективно використовувати час, енергію і ресурси при проведенні опитування і роботі з його результатами.
Опитування
Важливим елементом ефективного проекту є комунікація щодо опитування. Ми пропонуємо шаблон матриці комунікацій, завданням якої є залучити співробітників в відвертий діалог як під час проведення опитування так і по завершенню. Прозорість комунікацій істотно вплине на якість дослідження, високий рівень участі і ефективність роботи з результатами.
Платформа брендується та налаштовується під цілі проекта. Клієнт має доступ до моніторингу участі 24/7
Робота з результами
На підставі результатів опитування надаються різні типи звітів для різних груп стейкхолдерів.
Використовуючи ефективний і простий інструмент зворотного зв'язку, співробітники системно працюють над розвитком своїх навичок, а організації створюють проекти змін.
Експерти Qwaybe допоможуть з розробкою скриптів зустрічей one2one для менеджерів або проведенні коуч-сесій.
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Зосередьтеся на важливих для вас задачах, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе.
Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні. Швидкий і простий огляд важливих компетенцій співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд чи співробітників.
Доступ до структурованих даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Співробітник
Структурований аналіз компетенцій співробітника з погляду сторонніх допомагає людині
зрозуміти власну особистість та типову поведінку,
виявити потреби в розвитку та драйвери власної продуктивності,
системно поліпшувати свої навички та розвивати кар'єру
Менеджер
Розгорнутий аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Менеджер отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди.
Визначайте дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх.
Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під "поверхнею" і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом