Часті питання

Опитування залученості необхідно проводити в міру того, як ви вносите зміни. Для більшості компаній проведення опитування щорічно, ймовірно, є правильним рішенням: це зазвичай дає достатньо часу з моменту вашого попереднього опитування для спілкування і реагування на відгуки. Він дозволяє вам відстежувати прогрес і оцінювати, чи були ваші ініціативи щодо змін ефективними на тлі мінливої ​​економіки і ринку праці. Щорічне опитування може допомогти вам зрозуміти і краще передбачити ризики плинності кадрів. Якщо лідери і менеджери знають, що члени їх команд будуть запрошені для зворотного зв'язку через дванадцять місяців, вони з більшою ймовірністю візьмуть на себе відповідальність за те, на що вони можуть вплинути, і внесуть позитивні зміни. Але ніщо з цього не означає, що «просто відповіді на опитування» якимось чином сприяють позитивним змінам.
Не ставте питань, щоб задовольнити вашу цікавість Ви не повинні ставити питання, якщо ви не плануєте щось робити за результатами. Зворотній зв'язок повинен негайно трансформуватися в дії. Тому не питайте: якою мірою ви згодні з твердженням: «Я регулярно втрачаю себе в своїй роботі настільки, що забуваю все навколо себе». Якщо співробітники дійсно виявляються в потоці, це приємно знати. Але з цим нічого не поробиш.
Не ставте питань, щоб задовольнити вашу цікавість Ви не повинні ставити питання, якщо ви не плануєте щось робити за результатами. Зворотній зв'язок повинен негайно трансформуватися в дії. Тому не питайте: якою мірою ви згодні з твердженням: «Я регулярно втрачаю себе в своїй роботі настільки, що забуваю все навколо себе». Якщо співробітники дійсно виявляються в потоці, це приємно знати. Але з цим нічого не поробиш.
Ви можете запускати їх настільки часто, наскільки хочете, але зазвичай, більшість організацій з якими ми працюємо, запускають їх щорічно.
Є кілька типів звітів:
- Індивідуальний звіт про розвиток. Цей звіт містить рекомендації та інформацію, щоб зв'язати дані зі звітом. У цьому звіті містяться поради, і питання, які допоможуть людині поліпшити свою роботу і максимізувати шанси того, що він буде діяти та успішно змінить свою поведінку.
- Груповий звіт. Цей звіт демонструє сильні сторони команд і області, які необхідно поліпшити, виділяє рольові моделі в команді.
- Додатковий звіт для HR, що допомагає визначити напрямки для загального корпоративного розвитку
У звітах на платформі Qwaybe є опція «порівняння з попереднім періодом». Навіть якщо раніше ваша компанія проводила опитування самостійно або з іншим провайдером, ми імпортуємо дані з попереднього звіту.
Швидкість заповнення за кількістю людей, є на Сторінці моніторингу в нашій системі. Координатори проектів від компанії- Клієнта мають доступ до моніторингу швидкості заповнення 24/7.
Ні, звіт зворотного зв'язку 360 градусів повинен бути адаптований для кожного рівня в організації. Для старших менеджерів ви захочете включити твердження, які стосуються стратегічного або культурного використання поведінки. Для менеджерів це буде менш актуально, тому ви не включаєте ці твердження. Для окремих учасників у вас є два варіанти: або використовувати тільки твердження, що відносяться до них, або використовувати щось схоже на менеджерів, оскільки зворотний зв'язок на 360 градусів також допомагає визначити майбутній потенціал.
Багато організацій знаходяться в аналогічному положенні, і саме з цієї причини багато хто хоче працювати з Qwaybe. Є кілька способів, якими ми можемо допомогти. У нас є надійна і перевірена структура поведінки лідерства. Вона заснована на роботі, виконаній B & roder.

Альтернативний підхід полягає в тому, щоб разом з вами визначити конкретні компетенції, які потрібні і актуальні для вашої компанії. Ми розробили безліч схем компетенцій, і організації, з якими ми працювали, кажуть, що вони дійсно мають значення. Створюючи структуру, яка використовує мову вашої компанії і відображає ваші цінності.
Дослідження показують (Gallup 2017), що компанії з більш високим рівнем залученості випереджають свої сектора на 17%, у них на 26% вище продуктивність праці і вище рівень утримання персоналу. У високо залучених співробітників на 79% більше шансів стати кращими виконавцями; 72 відсотки з них перевищують очікування продуктивності і пропускають на 20 відсотків менше робочих днів
Клієнт може використовувати власну анкету зворотного зв'язку. Компанія-Клієнт несе повну відповідальність за опитування співробітників. Кожен раз, коли ми проводимо опитування, ми розглядаємо питання разом із зацікавленими сторонами організації. Ми також беремо до уваги відгуки попередніх опитувань про питання, останніх передових методах, актуальності питань і про те, чи є які-небудь організаційні зміни або нові ініціативи, які необхідно виміряти.
Конфіденційність - це головне. Qwaybe прийме наступні заходи для забезпечення конфіденційності респондентів: Онлайн-опитування на серверах Qwaybe в Німеччині Qwaybe надасть тільки агреговані результати, тому ніхто не побачить окремі відповіді на опитування. Qwaybe не надаватиме результати ні для якої групи, де менш ніж 5 респондентів (або кількість респондентів буде узгоджено з Замовником), окремі особи не можуть бути ідентифіковані
Лишилися питання - зв'яжіться з нами
Зв'яжіться з нами або залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами.
Дізнайтеся, як зворотний зв'язок від ваших співробітників може сприяти успіху вашого бізнесу
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом