Дізнатися більше
Дослідження думки
персоналу
Хто краще співробітників знає вашу організацію, у кого більше інсайтів по зонам зростання і сильних сторін вашої компанії?
Ваші співробітники володіють знаннями для відмінного обслуговування клієнтів, креативними стратегіями та інноваційними рішеннями.
Використовуйте зворотний зв'язок від співробітників — один з ключових потенціалів вашої компанії, для швидкого і ефективного досягнення стратегічних цілей.

QWAYBE — зручний і ефективний інструмент для роботи зі зворотним зв'язком.
Тематичні опитування
У нас є досвід проведення досліджень за наступними темами:
Виділивши конкретну тему, ви можете глибше зрозуміти, що насправді відбувається і що можна поліпшити.
Виклики і проблеми можуть змінюватися в залежності від поточного контексту. Це може бути зростання відтоку співробітників, взаємодія між підрозділами, продуктивність або довіра. Важливі теми для аналізу і поліпшень можна варіювати виявляючи вузькі місця, які стоять на шляху успіху вашої компанії чи окремих команд.
Адаптивність
Віддалена робота
Відданість цілям
Відкритість до змін
Довіра
Досвід співробітника
Ефективність і результативність
Життєстійкість
Задоволеність
Задоволеність клієнтів (В2В)
Залученість
Зворотний зв'язок 360
Індекс управління
Лояльність (ENPS)
Організаційна ефективність
Орієнтація на клієнта
Пільги та заохочення
Плинність кадрів
Прихильність цілям
Продуктивність команд
Вигоди
учасників
Ефективність дослідження досягається через розуміння своєї ролі та користі від проекту для кожного з учасників.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Оберіть одну з численних тем, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас завданнях, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе. Опитування можуть бути легкими в реалізації та ефективними у використанні.
Менеджер
Структурований аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Менеджер отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх. Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під поверхнею і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд. Доступ до простих у використанні даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу.
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом