Дізнатися більше
Дослідження думки
персоналу
Хто краще співробітників знає вашу організацію, у кого більше інсайтів по зонам зростання і сильних сторін вашої компанії?
Ваші співробітники володіють знаннями для відмінного обслуговування клієнтів, креативними стратегіями та інноваційним рішеннями.
Використовуйте зворотний зв'язок від співробітників — один з ключових потенціалів вашої компанії, для швидкого і ефективного досягнення стратегічних цілей.
Тематичні опитування
У нас є досвід проведення досліджень за наступними темами:
Виділивши конкретну тему, ви можете глибше зрозуміти, що насправді відбувається і що можна поліпшити
Виклики і проблеми можуть змінюватися в залежності від поточного контексту. Це може бути зростання відтоку співробітників, заімодейстіе між подрахжеленіямі, продуктивність або довіру. Важливі теми для аналізу і поліпшень можна варіювати - виявляйте вузькі місця, які стоять на шляху успіху вашої команди.
Адаптація
Відтік співробітників
Залученість
Лояльність (ENPS)
Довіра
Пільги та заохочення
Досвід співробітника
Життєстійкість
Відкритість до змін
Орієнтація на клієнта
Прихильність цілям
Продуктивність команд
Віддалена робота
Задоволеність
Задоволеність клієнтів (В2В)
Ефективність і результативність
Вигоди
учасників
Структуріроанний аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди.
HR
Дізнайтеся, що насправді думають ваші люди. Виберіть одну з численних тим, пов'язаних з персоналом, або створіть індивідуальне опитування. Зосередьтеся на важливих для вас завдання, а всі питання пов'язані зі збором, обробкою і аналізом даних ми візьмемо на себе. Опитування можуть бути легкими в реалізації і ефективними у використанні.
Менеджер
Структуріроанний аналіз результатів допомагає заохочувати діалоги між менеджерами і співробітниками. Отримує персоналізовані рекомендації, необхідні для поліпшення своєї команди. Ви можете визначити дієві кроки, необхідні для внесення змін і поліпшень навіть на локальному рівні.
Команда
Команди можуть бути більш ефективними і продуктивними, якщо вони можуть використовувати сильні сторони, виявляти локальні проблеми і вирішувати їх. Робота з результатами опитування один з ефективних способів почати відкриту розмову про те, що насправді відбувається під поверхнею і що потрібно зробити, щоб вивести команду на новий рівень ефективності та продуктивності.
Бізнес
Швидкий і простий огляд важливих аспектів роботи співробітників з практичними порадами щодо поліпшення як на корпоративному рівні, так і на рівні окремих команд. Доступ до простих у використанні даних і рекомендацій, допомагає приймати об'єктивні рішення і допомагає визначати, куди найкраще інвестувати час і гроші для вдосконалення бізнесу. (Зростання? Або не всі ростуть?)
Наші клієнти
Ми фокусуємося на потребах наших Клієнтів і це стимулює розвиток нашого продукту. Вже зараз ми готові пропонувати рішення як для невеликих команд, які тільки вибудовують культуру зворотного зв'язку в організації, так і для організацій з декількома десятками тисяч співробітників і запитами на кастомізовані дослідження.
Зв'яжіться з нами
Заповніть форму і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом